Teslimat ve İade

Teslimat ve İade

cantanisantasi.com internet sitesinden alışveriş yapan müşterilerimizin güvenliğini ön planda tutmakta ve e-ticaret sitemiz üzerinden siparişinizi verdiğiniz andan itibaren sipariş bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/adres bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin size yollanması gereklidir.

(e-mail ulaşmamış ise, doğrudan whatsapp iletişimi de kurabilirsiniz. Siparişiniz onaylanmış ise, siparişiniz sisteme işlenmiştir.)

cantanisantasi.com da yaptığınız alışverişler, fiziksel yapısına göre İstanbul içine onay e-mail veya site üzerinden gerçekleşen sipariş onayını takip eden 1- 2 iş günü içerisinde, İstanbul dışındaki tüm şehirlere 1- 3 iş günü içerisinde anlaşmalı olduğumuz Aras kargo firması tarafından ulaştırılır, satın alınan ürün/hizmet yapısına göre teslim süresi değişebilir veya fiziksel teslimat gerektirmeye bilir.
Hafta sonu Siparişleri
Cuma günü öğle 16.00 dan önce verilen siparişler, Cumartesi gününden itibaren teslim edilmeye başlanır. Cumartesi günü 16.00 dan sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.
Stok Sorunları
Eğer ürün stoklarımızda bulunan son ürün ise siparişi geçen ilk müşteriye gönderilir. Diğer sipariş için müadil ürün tavsiye edilir.
Adres Bilgileri
Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de yazabilirsiniz. (Örnek: Postanenin yanından girince üçüncü sokak vs.)
Kapıda Ödeme
Çantanisantasi.com  dan  verdiğiniz siparişlerde teslimat sırasında Aras Kargo kapıda ödeme sistemi ile nakit ödeme yada kredi kartına tek çekim olarak yapabilirsiniz. Aras Kargo personeli sizden kapıda ödeme ile paketi teslim edecektir.
Kargo Ücretleri
Kargo ücretsizdir.
İade Koşulları
Deforme olmuş, kusurlu bir ürünü yada aldiktan sonra beğenmediğiniz bir ürünü kullanmadan iade edebilir veya değişim isteyebilirsiniz. Ürünü orjinal ambalajı bozulmadan , kullanılmadan göndermeniz gerekmektedir.
Özet olarak, sizlerden ricamız ürünü beğenmediğiniz anda ürünü kullanmadan bize bildirip, ücret iadesi yada değişim talep etmenizdir,talebiniz sorunsuz şekilde tamamlanacaktir.İnanın 6 ay ürünü kullanıp sonra değişim yada iade isteyen kişilerde oldu.Lütfen bu şekilde birbirimizi yanıltmayalım. Biz samimi olarak müşterilerimizin isteklerine taleplerine cevap veriyoruz ve vermeye de devam edeceğiz bu sayede de birçok dostluk kazandık,aynı şekilde devam edeceğiz.
İade süresi kaç gün?
Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan iade edebilirsiniz.
Nasıl iade edeceğim?
Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi tarafımıza mail, telefon yada whatsapp yolu ile bildirmeniz gerekmektedir. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. Firmamıza gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı günden maksimum 1 iş günü içerisinde iade yada değişim işlemi yapılacaktır.
Önemli Güvenlik Unsurları:
Bu sitede sadece Aras Kargo Kapıda ödeme sistemi kullanılmaktadır.
Aşağıdaki bilgileri genel alışverişlerinizde sizi bilgilendirmek amaçlıdır.
Sanılanın aksine, kullanıcıların kredi kartı bilgileri çoğu zaman internet üzerinden yapılan alışverişlerde değil, fiziki ortamlarda çalınmaktadır. Bu nedenle kredi kartınızı günlük hayatta kullanırken dikkatli olun, kredi kartı numaranızı, son kullanma tarihini ve CVC (Güvenlik numarası) numarasını başkalarına vermeyin. Restoran, mağaza gibi fiziki ortamlarda çalınan kredi kartı bilgileriyle alışveriş yapmaya çalışan sahtekârlara karşı önlemler alan e-ticaret siteleri bu sahtekârları yakaladıkları anda kredi kartının gerçek sahibiyle irtibata geçmektedirler, bu gibi durumlarda işbirliği yapın. Ay sonu gelen ekstre bilgilerini dikkatli kontrol edin ve size bir şey ifade etmeyen alışverişler için firmalarla irtibata geçin.
İnternetten alışveriş yaparken bildiğiniz firmaları tercih edin. Bu sayede aklınıza takılan bütün konular hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Internet sitesinde firmanın açık adresinin ve telefonun yer almasına dikkat edin. Bilmediğiniz bir firmadan alışveriş yapacaksanız alışverişinizi yapmadan ürünü aldığınız mağazanın bütün telefon / adres bilgilerini not edin. Eğer güvenmiyorsanız alışverişten önce telefon ederek teyit edin.